Učíme se se školkou

Vážení rodiče, sourozenci a děti…

Jsme všichni v situaci, která nám postupně mění život. Krizové opatření, které vláda vydala plně respektujeme, protože se snaží ochránit zdraví naše i našich blízkých. Pro spoustu rodičů může vzniknout komplikace s hlídáním a za čas je náročnější dítko zabavit. Především předškoláci mají své nároky, které se před nástupem do školy neustále zvyšují. Aspoň na dálku se budeme snažit Vám pomoci, protože ani pro nás není vzniklá situace jednoduchá. Pravidelně Vám sem budeme vkládat aktivity, které by momentálně probíhaly ve školce. Pokud budete chtít, můžete si s dětmi v tomto náročném období zkrátit dlouhou chvíli. Jsme tu pro Vás…..

Vaše paní učitelky vás budou pravidelně informovat na stránkách „UČÍME SE SE ŠKOLKOU“ (v levém sloupci) o týdenních tématech, která by v MŠ právě probíhala, a která jsou vám k dispozici spolu i s pr.listy.

Jako nejdůležitější nadále považujeme s dětmi hodně mluvit, číst jim knihy a hrát společenské hry.