Author Archive

Lví očko

Milí rodiče,

dne 25.5.2022 bude, v naší mateřské škole, možné provést screeningové vyšetření očí vašich dětí. Smyslem screeningového vyšetření je včasné odhalení refrakčních dioptrických vad u dětí, a tím včasné zahájení účinné léčby. Měření provádějí a zajišťují jednotlivé lionské kluby.

Na toto vyšetření se můžete zapsat u vašich třídních učitelek.

Čarodějnice

Děkujeme všem rodičům, dětem i ostatním hostům za účast na „čarodějnické“ akci, pořádané naší mateřskou školou.

Pevně věříme, že jste si sešlost užili stejně jako my.

Divadelní představení

V úterý, dne 24.5.2022, vystoupí v naší mateřské škole divadlo „Na klice“ s divadelním představením – „Gabriel a Málinka“.

Cena za osobu činí 70,- Kč.

Návštěva planetária

Dne 6.4. 2022 v 9:00 hod. navštíví všechny třídy v naší MŠ planetárium a to v rámci tématu VESMÍR. Dětem se bude promítat pohádka „Hvězdná obloha“.

Vstup je 30 Kč za osobu.

Focení v MŠ

dne 4.4.2022 proběhne, v naší mateřské škole, jarní focení dětí.
Na výběr je ze dvou variant – sada jednotlivce, cena za tuto sadu je 300 Kč/ks. Či společnou fotografii, cena činí 100Kč/ks.

Divadelní představení „Zlaté prasátko“

Z důvodu vysoké absence dětí je divadelní představení „Zlaté prasátko“ v podání divadla „Na klice“, odloženo.
O přesném datu konání představení Vás budeme informovat, děkujeme za pochopení.

Aktualizováno: divadelní představení proběhne 31.1.2022.

Zlaté prasátko

Dne 19.1.2022 (středa) se v naší mateřské škole odehraje divadelní představení nesoucí název „Zlaté prasátko“ v podání divadla „Na klice“.

Upozornění: Z důvodu nemoci jednoho z účinkujících herců, je divadlo přesunuto na čtvrtek 27.1.2022.

Cena činí 60,- Kč za osobu.

ZRUŠENO Rozsvěcení vánočního stromku

rádi bychom Vás pozvali na společné setkání v sobotu, dne 27.11.2021 od 17:00 u rozsvěcení vánočního stromku v Proseticích a v neděli dne 28.11.2021 u rozsvěcení vánočního stromu u Galerie v Teplicích (zde přesný čas a program upřesníme), kde budou mít vaše děti, v doprovodu paní učitelek, pěvecké vystoupení.

V Proseticích se akce koná od 17:00 hodin a rozsvěcení vánočního stromu bude součástí mikulášské (setkání s Mikulášem a čerty), nabídky pohoštění a v závěru ohňostroj. Byla by škoda tuto akci neabsolvovat celou.
Děkujeme, že se s námi zúčastníte a podpoříte tak svou účastí své děti.

ZRUŠENO (účinkující je v karanténě) – Veselé peklo s Breptíkem

Dne 9.12.2021 (čtvrtek) do naší mateřské školy dorazí Hopsík, který nás provede dětským, mikulášským programem „Veselé peklo s Breptíkem“.

Žádáme rodiče, aby děti vybavili čertovským kostýmem, maskou nebo alespoň čertovskými rohy.

Cena činí 65,- Kč za osobu.

Halloweenské uspávání broučků

Vážení rodiče, milí broučci,

všem Vám moc děkujeme za účast na Halloweenském odpoledni. Doufáme, že jste si soutěže, karnevalovou diskotéku, strašidelnou stezku po mateřské škole i uspávání broučků, náležitě užili.

Rádi bychom se s vámi podělili o fotografie a videa z této akce – přístupové údaje do alb získáte od vašich třídních učitelek.

Halloweenské uspávání broučků

dne 1.11.2021 se, v naší mateřské škole, bude konat odpolední program pro děti

„Halloweenské uspávání broučků“

Akce je určena pro děti – bez přítomnosti rodičů.

Počátek: 16:00 hod.
Konec : 17:00 hod.

Děti čeká zábavný program, soutěže a uspávání broučků.

Podmínkou účasti je kostým.

Budeme se těšit na Vaši účast.

Show s Hopsíkem

Dne 15.10.2021 (Pátek) se u nás v MŠ odehraje zábavný program pro děti „Hala bala show“ s Hopsíkem.
Cena je 65,- za osobu.

Výprava na dopravní hřiště

Dne 20.9. a 21.9. 2021 se děti předškolního věku vydají na dopravní hřiště, cena za vstup činí 5,- za osobu.

Divadlo

Dne 15.9.2021 od 9:00hod. u nás v MŠ proběhne divadelní představení „Hledá se Khódl“ v podání divadla „Na klice“, cena činí 50,- za osobu.