Archive for » Listopad, 2021 «

ZRUŠENO Rozsvěcení vánočního stromku

rádi bychom Vás pozvali na společné setkání v sobotu, dne 27.11.2021 od 17:00 u rozsvěcení vánočního stromku v Proseticích a v neděli dne 28.11.2021 u rozsvěcení vánočního stromu u Galerie v Teplicích (zde přesný čas a program upřesníme), kde budou mít vaše děti, v doprovodu paní učitelek, pěvecké vystoupení.

V Proseticích se akce koná od 17:00 hodin a rozsvěcení vánočního stromu bude součástí mikulášské (setkání s Mikulášem a čerty), nabídky pohoštění a v závěru ohňostroj. Byla by škoda tuto akci neabsolvovat celou.
Děkujeme, že se s námi zúčastníte a podpoříte tak svou účastí své děti.

ZRUŠENO – pro nedostatek zájemců a vysokou nemocnost dětí-Muzeum čertů a Vodní svět

v pondělí 6.12.2021 v 8:00 pojedeme se staršími dětmi na půldenní výlet do Čertovského muzea v Úštěku, kde si společně prohlédneme čertovské kotle, pekelné sklepy, pekelnou váhu pro hříšníky a spousty postaviček čertů vyřezaných rukou řezbáře Jaroslava Stejného. Po prohlídce muzea čertů se přesouváme do nedalekého vodního světa. Jedná se o expozici s řadou velkých akvárií, ve kterých jsou umístěny české sladkovodní ryby, dovezené z Třeboňska. Součástí výstavy je i malé muzeum úšteckého vodníka Jana Wassermanna.
Děti dostanou svačinku ze školky a na oběd se vracíme zpátky do školky.
Cena činí 350,- za osobu.
Cena zahrnuje: Autobus, vstupenku do muzea čertů a do muzea Vodní svět.

ZRUŠENO (účinkující je v karanténě) – Veselé peklo s Breptíkem

Dne 9.12.2021 (čtvrtek) do naší mateřské školy dorazí Hopsík, který nás provede dětským, mikulášským programem „Veselé peklo s Breptíkem“.

Žádáme rodiče, aby děti vybavili čertovským kostýmem, maskou nebo alespoň čertovskými rohy.

Cena činí 65,- Kč za osobu.

Halloweenské uspávání broučků

Vážení rodiče, milí broučci,

všem Vám moc děkujeme za účast na Halloweenském odpoledni. Doufáme, že jste si soutěže, karnevalovou diskotéku, strašidelnou stezku po mateřské škole i uspávání broučků, náležitě užili.

Rádi bychom se s vámi podělili o fotografie a videa z této akce – přístupové údaje do alb získáte od vašich třídních učitelek.