ZRUŠENO – pro nedostatek zájemců a vysokou nemocnost dětí-Muzeum čertů a Vodní svět

v pondělí 6.12.2021 v 8:00 pojedeme se staršími dětmi na půldenní výlet do Čertovského muzea v Úštěku, kde si společně prohlédneme čertovské kotle, pekelné sklepy, pekelnou váhu pro hříšníky a spousty postaviček čertů vyřezaných rukou řezbáře Jaroslava Stejného. Po prohlídce muzea čertů se přesouváme do nedalekého vodního světa. Jedná se o expozici s řadou velkých akvárií, ve kterých jsou umístěny české sladkovodní ryby, dovezené z Třeboňska. Součástí výstavy je i malé muzeum úšteckého vodníka Jana Wassermanna.
Děti dostanou svačinku ze školky a na oběd se vracíme zpátky do školky.
Cena činí 350,- za osobu.
Cena zahrnuje: Autobus, vstupenku do muzea čertů a do muzea Vodní svět.

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.