Co nás čeká …

Knihovna pro předškoláky :

Dne 1.6.2022 dopoledne opět navštíví nejstarší děti školní knihovnu v ZŠ Plynárenská- téma Celé Česko čte dětem

Výlet do pohádkového lesa

Dne 1.6.2022 se dopoledne vypraví děti ze třídy „BROUČKŮ“ na výlet do pohádkového lesa. S sebou pokud možno batůžek, sušenku, pitíčko, sportovní oblečení i obuv

Dopravní hřiště:

Dne 2.6.2022 dopoledne navštíví děti ze 3.třídy „BERUŠEK “ a z 4.třídy „VČELIČKY “ dopravní hřiště. Vstupné 5 Kč (s sebou koloběžka, kolo, odrážedlo, helma.)

Dětský den s FK Teplice na Stínadlech

V pátek 3.6.2022 se vybrané děti zúčastní hraného dne ke Dni dětí na fotbalovém hřišti FK Teplice. S sebou sportovní oblečení, batůžek s pitím a sušenkou.

Barevný den

Dne 8.6.2022 se vybrané děti budou učit třídit odpad, zasoutěží s s dětmi z jiných MŠ v prostorách Náměstí Svobody. S sebou dobrou náladu, sportovní oblečení, batůžek s pitím a svačinku.

Teplický dopraváček pro MŠ

Dopoledne 9.6.2022 se za účasti záchranných složek (PČR, Hasičského záchranného sboru, Krystufek záchranář ) 6 vybraných dětí utká ve znalostech v oblasti dopravy a první pomoci s dětmi z jiných MŠ. Držíme palce!!!!

Výlet do Zooparku Chomutov

Dne 13.6.2022 vyjedou děti z celé MŠ na poledenní výlet do Zooparku Chomutov.

Cena 200 ,-Kč .

Odjezd od MŠ V 7:45 – návrat 13:30-14:00

S sebou sportovní obuv, batůžek se svačinkou a pití. Oběd zajištěn v MŠ

*************************************************

Dne 17.6.2022 odpoledne se rozloučíme s našimi předškoláky. Pouze pro rodiče a děti, které nastupují od 1.9.22 do 1.třídy ZŠ .

Program : taneční vystoupení dětí, pasování dětí, pouštění balonku, spaní v MŠ s večerním programem pro děti.

Cinema city Teplice – návštěva kina –

Dne 20.6.2022 dopoledne shlédneme pohádku> „Zlouni“ cena 89 Kč – minimální počet děti 25

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.