Teplický dopraváček MŠ

https://teplicky.denik.cz/zpravy_region/teplicky-dopravacek-20220609.html

Ve čtvrtek 9.6.2022 se za spoluúčasti záchranných složek (nadace „Krystůfek záchranář“+Záchranná služba Teplice+Hasičský záchranný sbor Teplice+Městská policie Prosetice) konal 5.ročník teplického dopraváčku mateřských škol, který ve spolupráci s Městskou policii Prosetice, pořádá naše mateřská škol. Zúčastnilo se celkem 9 družstev z 8 mateřských škol. Děti se zde měli možnost porovnat znalosti z dopravy, seznámit se s vybavením aut záchranných složek, nacvičit první pomoc apod. Nejšikovnějši družstva si odnesla vítězné poháry, ale ani ostatní děti nepřišly zkrátka a odnášely si krásné ceny.

Všem zúčatněným moc děkujeme. Velký dík patří též zúčastněným záchranným složkám, které obohatili svým profesionálním přístupem znalosti děti a hlavně Městské policii za výbornou spolupráci. Všeho si moc ceníme.

Děkujeme

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.