Twigsee

TWIGSEE  MOBILNÍ  APLIKACE

pro lepší informovanost rodičů spouští škola mobilní aplikaci TWIGSEE.

Aplikace, není veřejná, je přístupná pouze zadaným osobám.

Jako rodič uvidíte příspěvky, fotky, plánované akce školy, zprávy a informace týkající se vašich dětí a jejich tříd na jednom místě, popř. využít omlouvání nepřítomnosti dětí v MŠ. Vše přehledně v jednoduché aplikaci.

Odkaz na přihlášení vám bude zaslán do vašeho emailu. Odkaz na přihlášení do aplikace dostává jeden z rodičů, který musí po přihlášení vyplnit o svém dítěti veškeré údaje (RČ, adresu, přezdívku, fotografii apod.) a zadat údaje též o sobě  (adresu, telefonní číslo…) případně o další osobě, které dává také souhlas s využitím této aplikace a v neposlední řadě souhlas v rámci GDPR (ochrany osobních údajů). Poté už budete moci aplikaci plně využívat.

Děkujeme za doufáme, že s následná komunikace přes danou aplikaci bude pro nás všechny přínosem

Bc.Simona Mrklasová, ředitelka