Loučení s předškoláky

https://www.teplice.cz/rozlouceni%2Ds%2Dpredskolaky%2Dv%2Dmaterske%2Dskole%2Dna%2Dspojce/d-49181

Dne 13. června 2024 se na zahradě mateřské školy uskutečnilo nezapomenutelné loučení s předškoláky. Celá akce byla inspirována pravěkem a děti i dospělí se ponořili do doby kamenné ve stylu Flintstoneových.

Děti si připravily úžasný pravěký tanec, který předvedly s radostí a energií. Nechyběla ani píseň „Školka nám mává“, kterou zazpívaly s nadšením, a jejich hlásky se nesly zahradou jako ozvěna dávných dob.

V rámci pravěkých aktivit děti plnily různé úkoly, které je zavedly zpět do časů lovců a sběračů. Po úspěšném splnění všech výzev vypustily balonky přání, které se vznesly k nebi, nesoucí sny a přání malých předškoláků.

Večerní program pokračoval opékáním špekáčků. Oheň praskal a vůně špekáčků se šířila vzduchem, zatímco se všichni společně bavili a sdíleli zážitky.

Některé děti měly tu odvahu a radost, že v mateřské škole přespaly. Noc strávená s kamarády v prostředí, které důvěrně znají, byla pro ně krásným zakončením této etapy jejich života.

Loučení s předškoláky bylo plné smíchu, radosti a nezapomenutelných okamžiků. Tento den se všem účastníkům vryl do paměti a děti se s úsměvem na tváři rozloučily se svou mateřskou školou, připravené vykročit vstříc novým dobrodružstvím ve školních lavicích.

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.