Jahodový den – třída Včeliček

Ve středu 26.06. nás čeká jahodový den. Jahodová sezóna vrcholí a určitě jsme už všichni ochutnali a vyrobili nějakou jahodovou dobrotu. Jahody jsou nejenom chutné, lahodné a voňavé ovoce, obsahují i velké množství vitaminů a látek prospěšných pro naše tělo. Kdo bude mít chuť, může s dětmi doma připravit jakýkoliv recept z jahod a donést do MŠ, fantazii se meze nekladou! Prosíme, děti tematicky oblékněte (oblečení v červené barvě, cokoliv s potiskem jahod). Kromě ochutnávek nás čeká výroba vzpomínkových triček. Pokud to bude možné, doneste na tento den do MŠ bílé tričko (tričko nemusí být nové, pokud nevlastníte bílé, doneste tričko jiné barvy). Na trička budeme malovat a tiskat. Děkujeme za spolupráci.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.