Archive for » Únor, 2023 «

Letní provoz MŠ

Vážení rodiče,
po dohodě se zřizovatelem Statutárním městem Teplice, vám níže oznamujeme termín přerušení provozu naší MŠ v době letních prázdnin. V příloze pak sdělujeme termíny uzavření ostatních MŠ, a tím pádem možnost umístění vašich dětí v době uzavření naší MŠ v jiné mateřské škole popř. dětské skupině (nám dostupných informací).
Jinou MŠ si rodiče zajišťují sami, naše MŠ pouze na vyžádání rodiče připraví potřebný dokument, který rodiče odevzdají v náhradní MŠ.

Děkujeme

Category: Nezařazené  Comments off

Třídní schůzky pro předškoláky-ZÁPIS DO ZŠ

Vážení rodiče,
letos jsme pro vás, kteří se chystáte s dětmi k zápisu do 1.tříd, připravili třídní schůzky ve spolupráci se ZŠ. Konat se tedy nebudou, jako jindy , v prostorách MŠ, ale tentokrát v prostorách ZŠ. Seznámíme vás s podrobnostmi organizace zápisů do všech základních škol, školní zralosti, případných odkladech školní docházky…. těšíme se na vaši účast 🤗

Category: Nezařazené  Comments off

Balónková Evička 🎈

Vážení rodiče, milé děti,

dne 3.3.3023 nás v naší mateřské škole navštíví Balónková Evička se svojí balónkovou show.

Cena programu je 65,- Kč za osobu.

Category: Nezařazené  Comments off

Neštovice v MŠ 🌡

Upozorňujeme rodiče na opětovný výskyt neštovic v naší MŠ. Věnujte, proto, prosím, zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu vašich dětí.

Co je nutné nyní u vašeho dítěte sledovat?

Všímejte si prosím, zda vaše dítě nevykazuje příznaky neštovic: únava, zvýšená tělesná teplota, podrážděnost (tyto příznaky mohou nastoupit již 2 dny před vysetím pupenců), výsev pupenců.

V případě podezření kontaktujte svého dětského lékaře, který vám podá informace, jak v tomto případě postupovat.

Vector illustration of Cartoon sad little boy with chickenpox
Category: Nezařazené  Comments off

Návštěva ZŠ

Vážení rodiče,
v rámci spolupráce se ZŠ a plynulého přechodu dětí z MŠ do ZŠ probíhají pravidelné seznamovací návštěvy předškoláků v prvních třídách ZŠ. Děti se seznámí s prostory školy, s paní učitelkami a spolu se svými bývalými kamarády z MŠ prožijí jedno hravě činnostní dopoledne v ZŠ. Vše v doprovodu našich p.učitelek z MŠ.

Category: Nezařazené  Comments off

Category: Nezařazené  Comments off