You are here: Home >Archive for Květen, 2023

Dopravní hřiště

Dne 6.6. a 7.6. stráví děti dopoledne na dopravní hřišti (cca od 9.00 do 11.00 hodin) -dne 6.6.23 děti ze 3.třídy Berušek -dne 7.6.23 děti ze 4.třídy Včeliček Vstupné 5 Kč Prosíme, rodiče, aby si děti do MŠ přinesly daný den koloběžku nebo kolo(dle svých možností) a helmu Děkujeme

Teplický dopraváček MŠ

Dne 8.6.2023 v dopoledních proběhne, na dopravním hřišti v blízkosti naší MŠ, každoroční soutěž mateřských škol s dopravní tématikou TEPLICKÝ DOPRAVÁČEK , které se zúčastní za naši MŠ 6 vybraných dětí.

Výprava do zámecké zahrady

Zítra, dne 17.5.2023 se třída Včeliček (4. třída) vypráví do zámecké zahrady v Teplicích.Prosíme rodiče, aby děti vybavili pohodlnou obuví, batůžkem se svačinkou (sušenka atp.) a pitím. Děkujeme.

Read Comments

Návštěva kina „Premiere cinemas – Teplice“

Vážení rodiče,dne 31.5.2023 vyrazíme s dětmi do kina „Premiere cinemas“ v Teplicích, kde, od 9:00 hod., shlédneme promítání animovaného příběhu „Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství“.Cena za osobu je 99 Kč.