Předplavecká výuka

od 17.3.2023 začínají lekce předplavecké výuky a rádi bychom Vás seznámili s průběhem a organizací  :

• Výuku zajišťuje plavecká škola „Žabka“ Teplice, zastoupená  Mgr.St. Hajnou v Aquacentru Teplice
  • Výuka bude probíhat v měsících březen až červen, počínaje 17..3.2023 do cca 9.6.2023 vždy v pátek od 8.45 do 9.30 hodin (přesunuto z 8.00 hodin). Celkový počet lekcí je 10.
  • Děti se na plavání dopravují MHD ze stanice Konečná do stanice Plavecká hala. Zpět v opačném směru popř. za pěkného počasí pěšky až zpět do MŠ.
  • Při přesunech, dle počtu dětí, na děti dohlíží 2 pedagogické pracovnice
  • Do kursu je zařazeno v současné době cca 21 dětí
  • V plavecké hale u bazénu jsou děti předány instruktorkám plavecké školy, které vedou samotnou výuku. Učitelky MŠ po tuto dobu vykonávají dozor, doprovázejí děti na toalety, do umýváren apod. a zpětně přebírají děti do své péče po skončení výcviku.
  • cena kurzu činí 1.000,- Kč (možno čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny)
  • přihlášení možné u p.učitelky na třídě
  • Děti budou vhodně sportovně oblečeny i pro případný déšť a v batůžku si ponesou:

*plavky

*podepsaný ručník

*pití s uzávěrem

*malou svačinku

*igelitový pytlík na mokré plavky

*dívky s dlouhými vlasy plaveckou čepici

*děti NESMÍ mít řetízky, náušnice…

• Svačit budou děti v MŠ, s sebou dostanou ovoce