Author Archive

Zápis UK 2022

INFORMACE / ІНФОРМАЦІЯ

o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání /про прийом дитини в дошкільний навчальний заклад

Ředitel/ka mateřské školy, jejíž činnost vykonává/ Директор дитячого садка, діяльність якого здійснює Na spojce 274, Teplice, Vám tímto sděluje, že rozhodl/a o přijetí dítěte/ цим інформує Вас про те, що Ваша дитина була прийнята:

-k předškolnímu vzdělávání ode dne / до дошкільної освіти від 1.9.2022

-registrační číslo přiřazené mateřskou školou/реєстраційний номер, присвоєний дитячим садком:

160/2022 дитина була прийнята

161/2022 адміністративно контрольований перерваний

162/2022 дитина була прийнята

163/2022 дитина була прийнята

164/2022 дитина була прийнята

165/2022 дитина була прийнята

166/2022 дитина була прийнята

167/2022 дитина була прийнята

168/2022 дитина була прийнята

V /м.   Teplicích dne /  дата 14.7.2022

Bc.Simona Mrklasová, ředitelka / директор

NEŠTOVICE

Upozorňujeme rodiče, že se v MŠ vyskytly už i neštovice! Kontrolujte, prosím, zdravotní stav svých dětí.

Sedmá nemoc

Upozorňujeme zákonné zástupce dětí, že se v MŠ vyskytla SEDMÁ NEMOC.

Nejedná se tedy o neštovice,ale o tento jiný druh nemoci. Prosíme, věnujte zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu vašich dětí a v případě výskytu puchýřků navštivte dětského lékaře. Příznaky viz odkaz níže….

Zvláštní zápis k předškolnímu vzdělávání pro děti cizince (UK)

Přerušení provozu MŠ

V termínu od 1.8. do 31.8.2022 bude přerušen provoz mateřské školy.

Obnovení provozu bude od 1.9.2022.

Z důvodu přerušení provozu MŠ v po celou dobu měsíce srpna je výše úplaty za předškolní vzdělávání stanovena na 0,-Kč.

PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY

У період з 1.8. до 31.08.2022 робота дитячого садка буде припинена.
Відновлення роботи з 1.9.2022.
Дякую

Den prevence s Městskou policií

V pondělí 27.6.2022 dopoledne proběhne pro děti, v rámci prevence bezpečného chování, zábavně vzdělávací program s Městskou policií …..účast všech dětí přítomných v ten den v MŠ zdarma

Zmrzlinové potěšení

Konec školního roku oslaví třídy (dle plánu každé třídy)vycházkou se zmrzlinovým potěšením.

Výlet „HRAD DOUBRAVKA“

Ve středu dopoledne vyrazí PĚŠKY děti ze třídy „VČELIČKY “ a „BERUŠKY “ na výlet na hrad Doubravku.

Sraz do 7.30 v MŠ, odchod v 8.00 z MŠ

Návrat na oběd do MŠ

S sebou: sportovní obuv a oblečení, batůžek, pití a sušenku

Výše úplaty za předškolní vzdělávání od 1.9.2022

Výše úplaty za předškolní vzdělávání od 1.9.2022 pro školní rok 2022/23 se mění z 516,- Kč na 604,- Kč / měsíčně.

Úplatu za předškolní vzdělávání neplatí, v daném školním roce, děti s povinnou školní docházkou a děti s OŠD (odklad školní docházky).

Zvýšení stravného od 1.9.2022

NOVÉ LIMITY STRAVNÉHO OD 1.9.2022

Vzhledem nestálému nárůstu ceny potravin, je naše organizace nucena od 1.9.2022 zvýšit ceny stravného následovně:

Věk strávníků :                Druh stravy:                      Cena:

Strávníci do 6 let            Přesnídávka                        9,- Kč

Strávníci 7 (OŠD)            Přesnídávka                       10,- Kč

Strávníci do 6 let            Svačina odpolední            8,- Kč

Strávníci 7 (OŠD)            Svačina odpolední            8,- Kč

Strávníci do 6 let            Oběd                                    23,- Kč

Strávníci 7 (OŠD)            Oběd                                    24,- Kč

Děkujeme za pochopení….. (porovnání výše dosavadních cen stravného viz stránka „ŠKOLNÍ JIDELNA“)

ZOOPARK Chomutov

V pondělí 13.6.2022 vyrazí děti z celé MŠ do Zooparku Chomutov

Sraz v MŠ do 7.30 hodin

Odjezd od MŠ v 7.45 hodin

Návrat kolem 14.hodiny

S sebou, prosím, dejte dětem : tenisky, sportovní oblečení, pro jistotu i pláštěnku, batůžek s pitím, svačinu.

Teplický dopraváček MŠ

Ve čtvrtek 9.6.2022 se za spoluúčasti záchranných složek (nadace „Krystůfek záchranář“+Záchranná služba Teplice+Hasičský záchranný sbor Teplice+Městská policie Prosetice) konal 5.ročník teplického dopraváčku mateřských škol, který ve spolupráci s Městskou policii Prosetice, pořádá naše mateřská škol. Zúčastnilo se celkem 9 družstev z 8 mateřských škol. Děti se zde měli možnost porovnat znalosti z dopravy, seznámit se s vybavením aut záchranných složek, nacvičit první pomoc apod. Nejšikovnějši družstva si odnesla vítězné poháry, ale ani ostatní děti nepřišly zkrátka a odnášely si krásné ceny.

Všem zúčatněným moc děkujeme. Velký dík patří též zúčastněným záchranným složkám, které obohatili svým profesionálním přístupem znalosti děti a hlavně Městské policii za výbornou spolupráci. Všeho si moc ceníme.

Celé Česko čte dětem

Zapojení naší mateřské školy plánovanými aktivitami po názvemPOHÁDKOVÝ STROM (rodičovské čtení, čtení v MŠ, čtení v knihovně, kresba apod.) do projektu Celé Česko čte dětem dne 1.6.2022.