Barevný den

Milí rodiče,
dne 21.06.23 se uskuteční akce s názvem: ,,Barevný den“, kterou pořádá ve spolupráci s firmou EKO-KOM město Teplice na náměstí Svobody. Děti se dozví, jak se třídí odpad, proč je třídění důležité, co se dá z recyklovaných surovin vyrobit.💡 V prostoru náměstí budou rozmístěny atrakce s naučnou tématikou zaměřenou na odpadové hospodářství, a to hlavně na separaci a recyklaci odpadů. Dětem budou k dispozici tématické nafukovací atrakce (popelářský vůz, skákací hrad). Užijí si motokáry, soutěže, vědomostní hry nebo malování na obličej.

AKCE SE ZÚČASTNÍ PŘEDŠKOLÁCI ZE 3. A 4. TŘÍDY (Berušky + Včeličky).🐞🐝

Začátek je v 10 hodin, do města se po svačince ve školce dle počasí vypravíme pěšky nebo pojedeme autobusem.🚏 S sebou zabalte dětem pouze batoh s pitím, vybavte je pokrývkou hlavy, sportovní obuví.👟👒 Děkujeme.