Týden plný akcí (23.10. – 27.10.2023)

Milí rodiče,
příští týden nás čeká několik akcí za sebou. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

V pondělí 23.10. se vydáme do prosetické knihovny, kde se seznámíme s dětskou literaturou, prací knihovnic a poslechneme si plno krásných nových i starých pohádek a poutavých příběhů.👑📗 Do knihovny se vydají pouze předškolní děti a některé šikovné menší děti, které zvládnou bez rušení sedět a poslouchat pohádky. Zbytek dětí zůstává v MŠ. Děti ráno přiveďte do MŠ do 8 hodin. 🕗

V úterý 24.10. 2023 vzhledem ke zvýšenému výskytu černého kašle na území republiky – návštěva teplické nemocnice zrušena, děkujeme za pochopení.🏨

Ve středu 25.10. se vydáme do Krušnohorského divadla, kde zhlédneme pohádku O pejskovi a kočičce.🐶🐱 Prosíme, dodržte pravidla společenského oblékání. 👗👔Vstupné je 70 Kč. Platit můžete u třídních učitelek. Účastní se děti ze všech tříd, které nerušeně vydrží celou délku představení. Prosíme, přiveďte děti do MŠ do 7:15 hodin, děti se nasvačí a poté ihned odchází na trolejbus.🙂

Category: Nezařazené
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.